І-ий Фест-ярмарок "Свято ковбаси і хліба" у с.Куликів

Вчора, 16 вересня, вперше у Куликові на місцевому стадіоні відбулася урочиста подія – І-ий Фест-ярмарок "Свято ковбаси і хліба" .
Організатори представили традиційну українську м'ясну кухню. Головний продукт фесту — ковбаса, якою славиться Куликів. Окрім «тематичних» кулінарних смаколиків тут пропонували й інші не менш смачні традиційні домашні страви: бограч, шашлик, печену картоплю, голубці та солодкі тістечка.


Протягом усього свята аматори художньої самодіяльності дарували односельчанам та гостям святковий настрій. Радо вітали гостей і наймолодші жителі селища Куликів своїми таночками та піснями.
Позитивну атмосферу та гарний настрій усім присутнім подарували виконавці зі Львова : солістка Марта Лібрик, молодіжний гурт «Навігатор», феєричне шоу від театру вогню «Люм», солістка Андріана та її музиканти Balcanic Band.


Сотні дітей, присутніх на святі випромінювали радість і залюбки каталися на горках, стрибали на батутах, підставляли щічки для аквагриму, фотографувалися поряд з яскравими фотозонами.
Втішає думка, що цей І-ий Фест-ярмарок «Свято ковбаси і хліба» ще не раз збере довкола себе людей, які понад усе люблять свою Батьківщину Україну.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі