Художні колективи Пустомитівщини виступили на Жовківській сцені в рамках Другого Етно-Фестивалю Гостинності

23-го вересня у районному Народному домі м.Жовква відбулася концертна програма, яку представили художні колективи Пустомитівського району в рамках Другого Етно-Фестивалю Гостинності, який ініціював департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
Запрошуючи на сцену гостей начальник відділу культури і туризму ЖРДА Галина Фесюк, зазначила, що такі фестивалі дають можливість обмінюватися досвідом, організувати дружні відносини між колективами, бути більш обізнаними у культурному розвитку іншого району, мати можливість продовжувати співпрацю для наступних фестивалей та концертів.
Ведучі відкрили програму фільмом про Пустомитівщину.
Гостей вітали: заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк, заступник голови Пустомитівської РДА Володимир Войтович та начальник відділу культури і туризму Пустомитівської РДА Оксана Руденко. 
Відтак обидві сторони обмінялися подарунками та короваєм.
На Жовківській сцені вперше виступали художні колективи Пустомитівського району, зокрема, фольклорні і хореографічні колективи, солісти та окремі музичні виконавці.
Цього дня жовківчани почули живий голос пустомитівських солісток, побачили барвисті вишивані костюми, відчули дух автентичної пісні та українського танцю.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі